Ben Kimim?
Avon Satış Temsilciliği Sistemi Nedir?
Avon Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?
Avon Satış Temsilciliği Formu
Ne Kadar Kazanırsınız?
Makyaj Ürünleri
Parfümler
Saç Bakımı
Cilt Bakımı
Takı ve Aksesuar

Avon, Online Avon Kataloğu 1

Avon ailesine katılın sizde yeniliklerle dolu hayatın farkına varın. Online avon kataloğu1  avonsatistemsilcisi.com da. Hemen tıklayın. Avon, marka olarak 125 yıllık deneyimiyle biz hanımların makyaj ve güzellik konusunda birinci derece tercihleri arasında yerini almaktadır. Bizler de satış temsilciniz olarak harcadığımız emeğin karşılığını sizler sayesinde almaktayız.

Kataloglarımızda her döneme özgü, her dönem farklı ürün çeşitlerinde, belirli indirimler olur. Sizler bu ürünleri hem Avon ürün kataloglarından hem de internet sitemizden takip edebilirsiniz. Bizler müşteri temsilciniz olarak bayan ya da erkek herkesin ihtiyaçlarına açığız. Bilmeyenler için söyleyelim, Avon'un her ay düzenli olarak sizlere özel indirim ve fırsatlarla kataloglarımız çıkar. Sizler de güzellik, sağlık ve bakım alanında ihtiyacınız olan her türlü ürünü OnlineAvon kataloğundan bulabilirsiniz. Sadece bayanlar değil erkekler, küçük kız ve erkek çocuklarımız için de pek çok kaliteli ve indirimli ürünümüz mevcut sizler için.

Bayanlar makyaj, el yüz ve vücut kremleri, duş jelleri, temizlik sütü/tonik, parfümler; erkekler için parfüm, roll-on, traş sonrası bakım kremleri, bebekleriniz/çocuklarınız için de bebek şampuanları, bebek bakım ürünleri, çocuklara özel çeşitli neşeli aksesuarlar ve daha pek çok kaliteli ve bütçenize uygun ürün online Avon kataloğunda mevcuttur.

Kendinizi ya da sevdiklerinizi sevindirmek mi istiyorsunuz? Avon'dan ona özel herhangi bir ürün bulabilirsiniz. Bunun için Avon'dan sipariş edip web sitemizi takip etmeniz yeterli.

Makyaj malzemeleri biz kadınların günlük zorunlu ihtiyacı gibi olmuştur. Günümüzde hiçbir kadın makyaj yapmadan dışarıya adımını atmak istemez. En basitinden bir ruj, bir fondöten ya da bir kalem biz kadınların dış görünümünü tamamen değiştirmeye yeter de artar bile. Giyimimizi, saçlarımızı bakımımızı göz önüne çıkaran en önemli öğelerdir makyaj malzemelerimiz. Her kadın için, istenilen makyaj malzemesi ürününü online Avon kataloglarında fırsat ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Ayrıca her ay belli ürünler üzerinde indirim ve fırsatlar oluşturulduğu için de gayet ekonomik ve kaliteli birçok ürünü internet sitemizden takip edebilir; sevdiklerinize, yakınlarınıza buradan istediğiniz ve ihtiyacınız olan her türlü ürünü kendiniz veya onlar için temin edebilirsiniz. Alacağınız sağlık, bakım, makyaj ve takı ürünlerinden o kadar memnun kalacaksınız ki, yakınlarınıza anlata anlata bitiremeyeceksiniz.

» Avon Satış Temsilcisi BAŞVURU FORMU
İRTİBAT ve SİPARİŞ HATTI:
0543 778 95 94
Daha fazla bilgi almak için beni arayabilirsiniz...


ONLINE KATALOG -Ekim AVON TV SOSYAL SORUMLULUK AVON'A KATILIN Siz de kazanın!
Ben Kimim?
Avon Satış Temsilciliği Sistemi Nedir?
Avon Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?
Avon Satış Temsilciliği Formu
Ne Kadar Kazanırsınız?
Makyaj Ürünleri
Parfümler
Saç Bakımı
Cilt Bakımı
Takı ve Aksesuar
Arama Tagları

© Avon Satış Temsilcisi Gülbeyaz Ertekin

İRTİBAT ve SİPARİŞ HATTI:
0543 778 95 94
Daha fazla bilgi almak için beni arayabilirsiniz...

Avon satış temsilciliği sistemi nedir?


Dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih edip kullandığı Avon markası kullanıcılarına sadece sağlıklı bir güzelliğin kapılarını açmakla kalmıyor aynı zamanda kendi işlerini kurma imkanı da veriyor.

Basit, kolay anlaşılır ve düzgün bir şekilde işleyen temsilcilik sistemi sayesinde Avon temsilcisi olmak sadece ev hanımlarının değil bir çok çalışan bayanın da gözdesi durumundadır.

Bir düşünün siz de bir çok Avon temsilcisi kişi gibi;

Hem sevdiğiniz bir işi yapıp hem de para kazanmak istemez miydiniz?

Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayıp, kendinize, evinize ve çocuklarınıza daha çok zaman ayırmak istemez misiniz?

Bu soruların hepsine "Evet!" dediğinizi biliyoruz. İşte Avon ile tanışan ve kendi işinin patronu olarak kariyerinde adım adım yükselen bir çok insanın elde ettiği haklardan bazıları bunlardır.

Hemen hemen yeni çıkan tüm ürünleri için televizyonda reklam veren Avon markasını tanıtmak için herhangi bir çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Çünkü Avon zaten herkes tarafından tanınan ve güvenilen bir marka olarak satışlarınızın artmasını daha da kolaylaştıracak.

Bir kadının veya erkeğin bakımında ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri Avon'un geniş yelpazeli kataloğunda bulabileceksiniz. Böylece kişisel bakım ve kozmetik ürünleri için Avon' dan başkasına ihtiyacınız kalmayacak.

Nasıl satış temsilcisi olabilirsiniz?