Ben Kimim?
Avon Satış Temsilciliği Sistemi Nedir?
Avon Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?
Avon Satış Temsilciliği Formu
Ne Kadar Kazanırsınız?
Makyaj Ürünleri
Parfümler
Saç Bakımı
Cilt Bakımı
Takı ve Aksesuar

Avon Ürünleri, Avon Fiyatı

Avon ürünleri her daim nitelikli ve avon fiyatı her bütçeye uygundur. Avon satış temsilciniz parmağınızın ucunda hemen tıklayınız. Avon ürünlerini kullanmak bir ayrıcalıktır. Siz de en kısa zamanda Avon ile tanışarak bu ayrıcalıktan faydalanın. Çünkü Avon kozmetik sektörüne yön veren ve makyaj, cilt bakımı, parfüm vb. gibi alanlarda moda oluşturan bir şirkettir.

Dünya üzerinde milyonlarda kullanıcısı ile Avon sadece kadınların değil aynı zamanda erkek kullanıcılarının da vazgeçilmez markasıdır. Erkek parfümleri ve erkek cilt bakım ürünleri ile Avon her zaman bayanların eşlerine hediye olarak aldıkları değerli ürünler sunar kullanıcılarına. İsterseniz online katalog , isterseniz basılı katalogları ile Avon'a her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Avon'a verdiğiniz siparişlerinizde herhangi bir sorun yaşamadan kısa sürede Avon ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

Ne sipariş ne de teslimat aşamasında müşterilerine herhangi bir sorun yaşatması mümkün değildir Avon'un. Çünkü Avon tam 125 yıldan beri süregelen kurumsal yapısı ile sadece satışta değil satış sonrası hizmette de her zaman müşterilerinin yanında olmuş bir firmadır.

Avon ürünleri fiyatları ile de bir çok kozmetik firmasına göre çok daha cezbecidir. Kaliteli kozmetik ürünleri denilince aklınıza hemen uçuk fiyatlar gelmesin. Avon kalite ile uygun fiyatı buluşturarak her kaliteli ürünün pahalı olmayacağını adeta kanıtlamış gibidir.

Avon ürünleri denilince akla ilk gelen ürünlerin başında olan Avon parfümleri, Avon makyaj malzemeleri ve Avon cilt bakım ürünleri müşterilerine özel Avon fiyatı ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Avon ürünlerini kullanıcılar ile buluşturan satış temcilcileri ve takım liderleri sadece etrafındaki hanımları güzelleştirmek gibi güzel bir iş yapmakla kalmaz aynı zamanda Avon satış temsilcisi olmak bir çok kadın için de mükemmel bir iş fırsatıdır.

Bu açıdan kadınlara sağladığı istihdam ile de Avon bir çok kişinin beğenisini toplamıştır ve sosyal sorumluluklarının farkında olan bir markadır.

Dünya üzerinde milyonlarca insan Avon ürünlerini kullanmakta ve Avon markasını içi rahat bir şekilde tavsiye etmektedir. Yaptığı yatırımlar ve uyguladığı üretim sistemlerine entegre ettiği son teknoloji ile Avon bir çok insanın gönlünde taht kurmayı gerçekten haketmiş firmadır.

Avon ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

» Avon Satış Temsilcisi BAŞVURU FORMU
İRTİBAT ve SİPARİŞ HATTI:
0543 778 95 94
Daha fazla bilgi almak için beni arayabilirsiniz...


ONLINE KATALOG -Ekim AVON TV SOSYAL SORUMLULUK AVON'A KATILIN Siz de kazanın!
Ben Kimim?
Avon Satış Temsilciliği Sistemi Nedir?
Avon Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?
Avon Satış Temsilciliği Formu
Ne Kadar Kazanırsınız?
Makyaj Ürünleri
Parfümler
Saç Bakımı
Cilt Bakımı
Takı ve Aksesuar
Arama Tagları

© Avon Satış Temsilcisi Gülbeyaz Ertekin

İRTİBAT ve SİPARİŞ HATTI:
0543 778 95 94
Daha fazla bilgi almak için beni arayabilirsiniz...

Avon satış temsilciliği sistemi nedir?


Dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih edip kullandığı Avon markası kullanıcılarına sadece sağlıklı bir güzelliğin kapılarını açmakla kalmıyor aynı zamanda kendi işlerini kurma imkanı da veriyor.

Basit, kolay anlaşılır ve düzgün bir şekilde işleyen temsilcilik sistemi sayesinde Avon temsilcisi olmak sadece ev hanımlarının değil bir çok çalışan bayanın da gözdesi durumundadır.

Bir düşünün siz de bir çok Avon temsilcisi kişi gibi;

Hem sevdiğiniz bir işi yapıp hem de para kazanmak istemez miydiniz?

Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayıp, kendinize, evinize ve çocuklarınıza daha çok zaman ayırmak istemez misiniz?

Bu soruların hepsine "Evet!" dediğinizi biliyoruz. İşte Avon ile tanışan ve kendi işinin patronu olarak kariyerinde adım adım yükselen bir çok insanın elde ettiği haklardan bazıları bunlardır.

Hemen hemen yeni çıkan tüm ürünleri için televizyonda reklam veren Avon markasını tanıtmak için herhangi bir çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Çünkü Avon zaten herkes tarafından tanınan ve güvenilen bir marka olarak satışlarınızın artmasını daha da kolaylaştıracak.

Bir kadının veya erkeğin bakımında ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri Avon'un geniş yelpazeli kataloğunda bulabileceksiniz. Böylece kişisel bakım ve kozmetik ürünleri için Avon' dan başkasına ihtiyacınız kalmayacak.

Nasıl satış temsilcisi olabilirsiniz?